14

Apartmánů


v nabídce

8 minut

od obce


kvilda

806

metrů nad


mořem

3 minuty

od lyžařského


areálu zadov

 O projektu

Uvažujete o vlastním bydlení nebo místě pro Váš aktivní odpočinek na Šumavě? Podívejte se na naší nabídku apartmánů, které nabízíme v rámci developerského projektu Rezidence Bláhův Mlýn, který je zapsán jako evropsky významná lokalita a můžete tak vlastnik svůj kousek historie.


Právě nastal čas vyslyšet volání divočiny. Přímo v srdci hlubokých lesů a nedotčené přírody dává hlas Šumavy jasnou odpověď – Rezidence Bláhův Mlýn. Na okraji obce Stachy, nedaleko mnoha turistických lákadel najdete tento apartmánový dům poskytující jedinečnou příležitost pro každého, kdo dokáže docenit osobitost krajiny druhé zóny národního parku. Příslib výjimečného života, který se na přísně chráněném území už nemusí opakovat.

PROČ KOUPIT APARTMÁN V REZIDENCI BLÁHŮV MLÝN ?

Skvělé místo

REZIDENCE Bláhův mlýn se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava (CHKO stupeň 2), který má rozlohu 997 km2 a nabídne Vám tak jednu z nekrásnějších lokalit v ČR a je v katastru nemovitostí zapsán jako evropsky významná lokalita. 

Osobitý interiér

Prostor ve kterém budete žít a  nebo odpočívat je díky jedinečnému designerskému počinu stylizován do prvotřídního roubeného designu. Dřevo je blahodárné a potkáte ho na stěnách, podlaze i příslušenství Vašeho nádherného apartmánu.

Prvotřídní relax

Užijte si dokonalý odpočinek v soukromém wellness prostoru, který je vybaven luxusními a plně automatizovanými vířivkami SPA-Studio® a navíc také finskou a parní saunou včetně odpočinkové zóny. Můžete si tak užít maximální relax a pohodu.

Nejvyšší kvalita

Veškeré technologické vybavení apartmánů je v té nejvyšší kvalitě. Například o teplo se Vám postará tepelné čerpadlo NIBE řady S a o komfort zase spotřebiče značky AEG. Každý apartmán má kamerový systém pro vaši maximální bezpečnost.

Souznění s přírodou

Nejen interiér Bláhova mlýna souzní pomocí dřeva s přírodou. Velký důraz byl kladen na exteriéry. Kromě zeleně kolem celé rezidence Vás nadchne i možnost relaxovat na molu u potoka Spůlka.

Parkování

Každý apartmán REZIDENCE Bláhův mlýn má k dispozici kryté parkovací stání, které kromě ochrany Vašeho vozidla před povětrnostními vlivy umožní vlastníkům elektro vozidel jejich dobíjení přímo na parkovacím místě.

 Nabídka apartmánů


Mezi apartmány REZIDENCE Bláhův mlýn s osobnitým interiérem naleznete nejrůznější typy apartmánů od 1kk až po mezonetové apartmány. Některé apartmány mají k dispozici terasu s překrásným výhledem. Každý si tedy najde pro něj tu nejvhodnější konfiguraci svého horského apartmánu.

Veškeré technologické vybavení apartmánů je v té nejvyšší kvalitě a od prémiových výrobců. Například o teplo se Vám postará tepelné čerpadlo NIBE řady S a o komfort zase spotřebiče AEG. Součástí každého horského apartmánu je i třívrstvá dubová podlaha či kuchyňská linka z masivu.

Každý apartmán má k dispozici parkovací stání, přičemž některá ze stání jsou krytá. Zároveň můžete jakou součást každého apartmánů využít prostornou sklepní kóji a také společnou wellness zónu. To nejcennější příslušenství, které patří všem však naleznete venku a je jím okolní příroda.

Zaujala vás nabídka některého z apartmánů?

 Vybavení apartmánů

Stylově zařízené, úsporné a zároveň také prvotřídně vybavené apartmány poskytují nerušené výhledy do šumavské krajiny a blízkého okolí. Výčet toho co můžete od apartmánů v REZIDENCI Bláhův mlýn očekávat je uveden níže.


 • Vlastní koupelna
 • Kabelové datové připojení
 • Prémiové spotřebiče AEG
 • Třívrstvá dubová podlaha
 • Porcelánové zásuvky a vypínače ABB
 • Prémiové zařizovací předměty
 • Kuchyňská linka z masivu
 • Úsporné LED osvětlení
 • Ručně malovaná keramická svítidla
 • Vlastní tepelné čerpadlo NIBE řady S s teplovodním podlahovým vytápěním REHAU
 • Kamerový systém dedikovaný pro každý apartmán